Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

O spółdzielni

 

Szanowni Państwo,

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Pułtusku ma już 53 lata. Przez ten czas systematycznie się rozwijając, stała się domem dla jednej trzeciej mieszkańców Pułtuska.

Spółdzielnia stara się, aby jej budynki były wizytówką miasta. Systematycznie je remontujemy, dbamy o otoczenie i wygląd budynków. Oczywiście nie zapominamy o podnoszeniu standardu mieszkań ocieplając budynki, montując wodomierze i starając się na minimalnym poziomie utrzymywać koszty mieszkań.

Spółdzielnia to jednak nie tylko dach nad głową. To także liczący się w mieście animator kultury i sportu. Prowadzimy świetlicę oraz aktywnie zajmujemy się sportem dzieci i młodzieży.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Pułtusku administruje 68 budynkami, w których znajduje się 2296 lokali mieszkalnych i 17 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 120 tys m2. Zamieszkuje w nich ponad 5 tys. osób.

Spółdzielnia prowadzi działalność eksploatacyjną, inwestycyjną i społeczno- kulturalną. Działalność eksploatacyjna ukierunkowana jest głównie na zapewnienie właściwych i bezpiecznych warunków zamieszkania. W jej ramach prowadzone są systematyczne remonty budynków (docieplenia ścian, dofinansowanie wymiany okien w lokalach mieszkalnych, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody, montaż wodomierzy). W wyniku tych prac uzyskano: wymierne efekty ekonomiczne, poprawę stanu technicznego budynków, poprawę komfortu cieplnego, estetyki i wyglądu budynków, a także ich otoczenia.

Wszystkie te działania pozwalają z jednej strony na ciągłą poprawę warunków mieszkaniowych i wzrost estetyki osiedli a z drugiej na sukcesywne obniżanie kosztów.

Pragnę Państwa w imieniu zarządu i pracowników Spółdzielni zapewnić, że będziemy dokładać wszelkich starań aby w miarę posiadanych środków finansowych zapewnić jak najlepsze warunki zamieszkania w naszych zasobach.

 

Prezes Zarządu
Marek Wojtaszek